INFORMACJA !

Oddziały PTTK, Komisje Turystyki Pieszej i Kluby Turystyki Pieszej mogą przyznawać Medal 55-lecia Komisji Turystyki Pieszej ZG PTTK osobom zasłużonym dla turystyki pieszej na terenie swojego działania.
Z upoważnienia Komisji Turystyki Pieszej ZG PTTK rozprowadzaniem Medalu 55-lecia Komisji zajmuje się Oddział PTTK w Szamotułach. (Rynek 10, 64-500 Szamotuły, tel. 0-61 29-21-638 (wtorek, czwartek i piątek od 10.00 do 15.00 i środa od 12.00 do 18.00) lub 0-604 417-437, e-mail: poczta@szamotuly.pttk.pl
Cena dla jednostek PTTK (Oddziały, Komisje, Kluby) wynosi - 20 zł za szt., a przy zakupie min. 5 szt. - 18 zł za szt.
Dla kolekcjonerów indywidualnych - 25 zł za szt.
Osobno można zamówić także etui. Jego cena jest zmienna i będzie uzależniona od aktualnych kosztów nabycia. Obecnie dysponujemy etui plastikowym, otwieranym, z przezroczystym wieczkiem w cenie 4,00 zł za szt. oraz etui z tworzywa skóropodobnego w cenie 10,00 zł.