Komunikat Kapituły Klubu Bywalca Zlotów

Komisja Turystyki Pieszej Zarządu Głównego PTTK działając na prośbę Kapituły Klubu Bywalca Ogólnopolskich Zlotów Przodowników Pieszych PTTK przekazuje informacje:
deklaracje w formie ankiety od osób chcących należeć do Klubu zbiera sekretarz Klubu Bywalca Kolega Włodzimierz Szafiński (można przesyłać na maila Komisji: poczta@ktp.pttk.pl lub na adres pocztowy Komisji.
Również wszelkie uwagi a zwłaszcza informacje o zmarłych członkach Klubu Bywalca proszę kierować do sekretarza Klubu za pośrednictwem maila Komisji poczta@ktp.pttk.pl lub telefonicznie do sekretarza Klubu Bywalca pod tel. 44 7577289 lub 509673900.

Ankieta Klubu Bywalca Zlotów