Pożegnanie

Ś.P.
Andrzeja Sikorskiego

Wieloletniego działacza Oddziału Stołecznego Polskiego
Towarzystwa Turystyczno- Krajoznawczego. Niestrudzonego organizatora rajdów i wycieczek pieszych nizinnych i górskich.
Przodownika Turystyki Pieszej Nr 4701,
Honorowego Przodownika Turystyki Pieszej 449 H.
Przodownika GOT.

Od ponad 40 lat aktywnego członka Oddziałowej Komisji Turystyki Pieszej. Jednego z założycieli i członka Zarządu Klubu Przodowników Turystyki Pieszej im. Anieli Michalskiej, współorganizatora Rajdów Pieszych im. Aleksandra Janowskiego po Mazowszu, wieloletniego kierownika Jesiennych Spotkań Piechurów. Żegnamy niezapomnianego kompana wędrówek na nizinnych i górskich szlakach. Żegnamy wytrawnego turystę i niezawodnego serdecznego Przyjaciela.

Przodownicy Turystyki Pieszej