Pożegnanie

Kol. Wacław Fiedoru

30 grudnia 2018 zmarł nasz przyjaciel i kolega, Bazyli Wacław Fiedoruk, emerytowany maszynista kolejowy, Przodownik Turystyki Pieszej PTTK (PTP nr 10293), znakarz pieszych szlaków turystycznych, entuzjasta wypraw rowerowych.
Przez kilka kadencji był członkiem Regionalnej Komisji Turystyki Pieszej w Olsztynie,prowadził wycieczki piesze, organizował wyprawy krajoznawcze Oddziału Warm.-Maz. PTTK , był kierownikiem 14 dniowej trasy OWRP.
Wacek, bo tak go nazywaliśmy w gronie turystów, imponował nam niespożytym zasobem energii; wyczynowo jeździł na rowerze, regularnie grał w piłkę nożną z młodszymi od siebie zawodnikami.
Choć ciężka choroba zabrała Go z naszego grona, pozostanie w naszej pamięci.