Z żalem żegnamy zmarłego w dniu 09 września 2016 roku Kolegę Krzysztofa Strojnego

Działalność w PTTK rozpoczął w 1972 roku. Wiceprezes Klubu Turystów Pieszych ,,Bąbelki” łącznie 16 lat, w latach 1977-1981 pełnił funkcję Członka Zarządu Klubu "Bąbelki" w Gdańsku. Przewodniczący Komisji Rewizyjnej Klubu Turystów Pieszych "Bąbelki" trzech kadencji, do końca swoich dni pełnił funkcję Członka Komisji Rewizyjnej KTP Bąbelki. Członek OKTP w Gdańsku w latach 1977-1988. Członek Wojewódzkiej KTP dwóch kadencji. Wielokrotny delegat na Zjazdy Oddziału Gdańskiego PTTK .
Kierownik tras podczas OWRP w 1998 i 2014 roku, wieloletni uczestnik tych imprez. Sędzia klasy związkowej Polskiego Związku Towarzystw Wioślarskich, łącznie sędziował ponad 350 razy w latach 1976-2015.

Odznaczony Złotą i Srebrną Honorową Odznaką PTTK, Medalem 55- lecia Komisji Turystyki Pieszej, Dyplomem Zasłużony w Turystyce Pieszej, Zasłużony dla Klubu Turystów Pieszych "Bąbelki".

Przodownik Turystyki Pieszej nr 3951, Honorowy Przodownik Turystyki Pieszej nr 542, Przodownik Turystyki Kolarskiej nr 5535.

Cześć Jego Pamięci !!!
Dla nas na zawsze zostanie wspaniałym Organizatorem, Kolegą i Przyjacielem…

Komisja Turystyki Pieszej Zarządu Głównego PTTK

Msza święta żałobna zostanie odprawiona 12.09.2016 (poniedziałek) o godz. 13.00 w kościele parafialnym pw. św. Andrzeja Boboli, przy ul. Mickiewicza w Gdańsku.

Pogrzeb odbędzie się tego samego dnia o godz. 14.30 na cmentarzu łostowickim w Gdańsku.
W związku z pochówkiem w kolumbarium jest prośba o przyniesienie tylko zniczy lub pojedynczych kwiatów.