Pożegnanie

Z nieukrywanym smutkiem informujemy że w wieku 73 lat odszedł od nas kol. Włodzimierz Kruk, będący długoletnim członkiem Oddziału PTTK im. Aleksandra Janowskiego w Zawierciu. Jako Zasłużony Przewodnik PTTK (nr 444) posiadał uprawnienia przewodnika beskidzkiego, terenowego i jurajskiego. Będąc Przodownikiem Turystyki Pieszej od 1973 r., (Honorowy PTP nr 517, PTP 2913 - I stopnia) należał do Regionalnego Klubu Turystyki Pieszej im. Zygmunta Kleszczyńskiego przy O/Regionalnym PTTK w Katowicach a jako Instruktor Krajoznawstwa należał do Górnośląskiego Kręgu Krajoznawców. Do końca koleżeński i uczynny - brał udział w spotkaniach i wyjazdach szkoleniowych. Pogrzeb odbędzie się w dniu 3 lutego 2024 roku o godz. 13.00 w kościele parafialnym św. Jana Chrzciciela w Żelisławicach.

Cześć Jego Pamięci!