POŻEGNANIE

WŁODZIMIERZA PRZYBYLSKIEGO

Z wielkim żalem i smutkiem żegnamy naszego Kolegę, byłego członka Komisji Turystyki Pieszej Zarządu Głównego PTTK, Przodownika Turystyki Pieszej I stopnia nr leg. 197 (uprawnienia przodownika nadane w 1963 roku), Honorowego Przodownika Turystyki Pieszej nr 285, Znakarza Szlaków Nizinnych nr leg. 8, jednego z założycieli Klubu Turystów Pieszych "Salamandra", odznaczonego m. in. Złotym Krzyżem Zasługi, Odznaką Honorową Miasta Łodzi, Złotą Honorową Odznaką PTTK i dyplomem "60 lat w PTTK".

Uroczystości pogrzebowe odbędą się 23 maja 2019 roku (czwartek) o godz. 13:10 w Łodzi, na Cmentarzu Rzymskokatolickim św. Anny – Zarzew (przy ul. Lodowej).