Pożegnanie
Kolegi Jerzego Zakrzewskiego

W dniu 30 grudnia 2017r odszedł na wieczną wędrówkę kolega Jerzy Zakrzewski (1928 – 2017r), wieloletni działacz Oddziału Miejskiego PTTK w Lublinie. Jego wielką pasją była turystyka piesza która zbliżała go do ludzi którym służył na turystycznym szlaku. W swoim bogatym życiu turystycznym był członkiem Zarządu Oddziału Miejskiego PTTK w Lublinie i Komisji Turystyki Pieszej, znakarzem szlaków turystycznych oraz doświadczonym organizatorem wycieczek pieszych. Współorganizował na Lubelszczyźnie m.in. Ogólnopolskie Wysokokwalifikowane Rajdy Piesze (1986 i 1995) oraz Ogólnopolski Zlot Przodowników Turystyki Pieszej Nałęczów 2000. Był wieloletnim członkiem Klubu Turystyki Pieszej "Niezależni".

Odpoczywaj Jurku w pokoju

Zarząd Oddziału, Oddziałowa Komisja Turystyki Pieszej i Zarząd Klubu Turystyki Pieszej "Niezależni"

Cześć Jego Pamięci.