Pożegnanie

Z żalem żegnamy naszego Kolegę zmarłego w dniu 11.01.2017 roku,
Piotra Żywickiego

Był Przewodniczącym Pomorskiej Komisji Imprez na Orientację, pomysłodawcą i wieloletnim Komendantem Zimowego Pomorskiego Rajdu PTTK "Stolemy", Wiceprezesem Oddziału Gdańskiego PTTK im. dr. Jerzego Szukalskiego, Przewodniczącym Komisji Rewizyjnej Klubu Turystów Pieszych "Bąbelki" oraz o organizatorem wielu wydarzeń turystycznych. Przodownik Turystyki Pieszej II stopnia 8389, Przodownik Turystyki Górskiej, Imprez na Orientację, Instruktor Ochrony Przyrody, Krajoznawstwa Regionu. Harcmistrz, od najmłodszych lat związany z Harcerstwem w Polsce i zasłużony działacz ZHP na wszystkich jego szczeblach.

Dla nas na zawsze zostanie wspaniałym Organizatorem, Kolegą i Przyjacielem…
Cześć Jego Pamięci.