Tematyka historyczna w działalności Komisji i Klubów Pieszych
W kwietniu 2004 roku zorganizowano w siedzibie ZG PTTK wystawę pod hasłem „Tematyka historyczna w imprezach Klubów i Oddziałowych Komisji Turystyki Pieszej”. Była to prezentacja osiągnięć komórek PTTK z terenu całej Polski, które skutecznie propagują wycieczki i rajdy piesze przesycone patriotycznym klimatem i tematyką historyczną. Zaprezentowano bogaty materiał na który złożyły się opracowania krajoznawcze, regulaminy imprez, proporczyki, odznaki i znaczki metalowe i inne trofea turystyczne nadesłane z terenu. Był to plon organizowanych przez KTP ZG PTTK ogólnopolskich rocznicowych akcji imprez turystyki pieszej. Wystawa cieszyła się dużym zainteresowaniem.
Organizatorem, kustoszem i wykonawcą ekip[ozycji była Jadwiga Zwierz.