"XX lat Klubu Przodowników Turystyki Pieszej
im. Anieli Michalskiej"

W dniach 16.02 - 16.03.2005 w siedzibie ZG PTTK można było zwiedzać wystawę prezentującą 20-letni dorobek Klubu Przodowników Turystyki Pieszej im. Anieli Michalskiej. Członkowie Klubu Przodowników Turystyki Pieszej im. Anieli Michalskiej to grupa kilkudziesięciu osób z Warszawy, Mazowsza i wielu innych regionów Polski. Znaczną część członków Klubu stanowią Koleżanki i Koledzy należący do komórek PTTK w Bydgoszczy, Płocku, Toruniu, Bytomiu, Piekarach Śląskich, Dąbrowie Górniczej, Wrocławiu, Katowicach, Kaliszu, Włodawie, Ostrowcu Świętokrzyskim, Pińczowie, Otwocku i innych miejscowościach. Jubileuszowa wystawa cieszyła się dużym zainteresowaniem i zyskała wiele przychylnych opinii.
Wystawę przygotowali i wykonali Jadwiga Zwierz - kustosz wystawy, Monika Pszczółkowska, Andrzej Łyziak i Włodzimierz Majdewicz, który opracował scenariusz ekspozycji i wykonał dokumentację fotograficzną na nośnikach cyfrowych.