41 Ogólnopolski Wysokokwalifikowany Rajd Pieszy
"Ziemia Radomska - Warka 2000"

W lipcu 2000 roku odbył się 41 Ogólnopolski Wysokokwalifikowany Rajd Pieszy pod hasłem "Ziemia Radomska - Warka 2000".Organizatorem przebiegającej pod patronatem Komisji Turystyki Pieszej ZG PTTK imprezy był Oddział PTTK im. ks. J. Wiśniewskiego w Radomiu.
Miejscem zakończenia 41 OWRP w dniu 14 lipca 2000 roku była Warka. Gospodarzem w tych ostatnich dniach OWRP pojmującym na swoim terenie turystów z całej Polski był Oddział Miejski PTTK im. Wiktora Krawczyka w Warce.
Informacje o przebiegu 41 Ogólnopolskiego Wysokokwalifikowanego Rajdu Pieszego "Ziemia Radomska - Warka 2000" i wypowiedzi uczestników ukazały się na łamach "INFORMACJI ZG PTTK" w stałym dziale "Piechur" poświęconym turystyce pieszej.
W zamieszczonych poniżej tekstach znajduję się szczegółowe informacje dotyczące przebiegu imprezy zaczerpnięte ze sprawozdania Komandora OWRP - 2000 Konrada Bieleckiego. Konrad Bielecki to wielokrotny uczestnik tej imprezy, V-Przewodniczący Komisji Turystyki Pieszej ZG PTTK jednocześnie wieloletni Prezes Oddziału PTTK w Radomiu.
Aby dać pełniejszy obraz 41 OWRP przedstawiamy ciekawe opinie dwóch członków Komisji Turystyki Pieszej ZG PTTK Ryszarda Bałabucha - miłośnika i weterana OWRP oraz uczestniczącego w OWRP po raz pierwszy i jak zapewniał nie po raz ostatni Stanisława Łucia.

Opracował: Włodzimierz Majdewicz

Regulamin OWRP W formacie PDF

okładka słownika


Pieczątka


Potwierdzenie

Powrót do poprzedniej strony
Powrót do strony główej KTP  ZG  PTTK E-mail, telefon, fax, adresy ....Napisz do nasPolskie Towarzystwo Turystyczno-Krajoznawcze - strona główna

Komisja Turystyki Pieszej Zarządu Głównego
Polskiego Towarzystwa Turystyczno-Krajoznawczego
© Wszelkie prawa zastrzeżone.