Lista aktywnych znakarzy



Warunkiem przedłużenia ważności uprawnień na kolejne dwa lata kalendarzowe jest nadesłanie w formie papierowej na adres Komisji Turystyki Pieszej ZG PTTK wypełnionego sprawozdania z działalności wraz z legitymacjš znakarza.
Sprawozdanie z działalności znakarza szlaków nizinnych .

Lp.Nazwisko i imięNr. leg.WojewództwoMiejscowośćData
ważności
Rok
uzyskania
Oddział
1ADAMSKA Diana1001OPOLSKIEOPOLE20202011Opole
2ADAMSKI Bronisław627OPOLSKIEOPOLE20202001Opole
3ADAMSKI Henryk628OPOLSKIEOPOLE20202001Opole
4ANDRZEJEWSKI Kazimierz592KUJAWSKO-POMORSKIEBRZEŚĆ KUJAWSKI20192000Włocławek
5ANDRZEJEWSKI Marcin699KUJAWSKO-POMORSKIEBRZEŚĆ KUJAWSKI20192003Włocławek
6BALMOWSKI Radosław954KUJAWSKO-POMORSKIEJANIKOWO20202011Inowrocław
7BARYŁKA Alina260KUJAWSKO-POMORSKIEŁOCHOWO20191993KIWSZ Bydgoszcz
8BARYŁKA Janusz261KUJAWSKO-POMORSKIEŁOCHOWO20191993KIWSZ Bydgoszcz
9BERNY Maciej1102ŚLĄSKIEJAWORZNO20192016Jaworzno
10BOCZKOWSKI Lech957KUJAWSKO-POMORSKIEBYDGOSZCZ20192011KIWSZ Bydgoszcz
11BODASIŃSKI Adrian1063ŚWIĘTOKRZYSKIEKOŃSKIE20202014Końskie
12BOTULIŃSKI Marek1171ŚLĄSKIEZABRZE20192018Wędrowiec w Zabrzu
13BRONKA Krzysztof483LUBUSKIETRZCIEL20191997Międzyrzecz
14BROSZ Ewa629OPOLSKIEOPOLE20202001Opole
15BROSZ Tomasz860OPOLSKIEOPOLE20202006Opole
16BURZA Julian861OPOLSKIEOPOLE20202006Opole
17BURZAŁA Zbigniew320WIELKOPOLSKIEOSTRÓW WLKP.20191994Ostrów Wlkp.
18CELIŃSKI Piotr840MAZOWIECKIEWARSZAWA20192006Stołeczny w Warszawie
19CHODZIUTKO-FURSO Beata1181KUJAWSKO-POMORSKIEMOKRE20202018Grudziądz
20CHOMICKI Krzysztof630OPOLSKIEOPOLE20192001Opole
21CHRZESZCZYK Andrzej1109ŚLĄSKIESOSNOWIEC20192016Dąbrowa Górnicza
22CHUDZYŃSKI Jerzy593KUJAWSKO-POMORSKIEWŁOCŁAWEK20192000Włocławek
23CIECHANOWICZ Kazimierz774POMORSKIEGDAŃSK20192005Regionalny w Gdańsku
24CIERPISZ Danuta1065LUBUSKIEKROSNO ODRZAŃSKIE20202014Krosno Odrzańskie
25DUDZIAK Tomasz665OPOLSKIEOPOLE20192002Opole
26ERCHARDT Janusz364POMORSKIEGDAŃSK20191995Regionalny w Gdańsku
27EWERTOWSKI Tadeusz1099WARMIŃSKO-MAZURSKIEIŁAWA20192016Grudziądz
28FIRLIK Andrzej815LUBUSKIEJASIEŃ20192005Żary
29FRYMARK Tadeusz958KUJAWSKO-POMORSKIEBYDGOSZCZ20192011Szlak Brdy w Bydgoszczy
30GAJOS Andrzej1100ŚLĄSKIEJAWORZNO20192016Jaworzno
31GAŁUSZKA Bartłomiej1182KUJAWSKO-POMORSKIEGRUDZIĄDZ20202018Grudziądz
32GĄSIOROWSKA Ewa262KUJAWSKO-POMORSKIEBYDGOSZCZ20191993KIWSZ Bydgoszcz
33GĄSIOROWSKI Paweł263KUJAWSKO-POMORSKIEBYDGOSZCZ20191993KIWSZ Bydgoszcz
34GŁADYŚ-KWATEK Małgorzata844MAZOWIECKIEWARSZAWA20192006Międzyuczelniany w Warszawie
35GNACIK Eugeniusz1176ŚLĄSKIEPIEKARY ŚLĄSKIE20192018Bytom
36GNACIK Gabriela1177ŚLĄSKIEPIEKARY ŚLĄSKIE20192018Bytom
37GOŁASZEWSKA Anna775POMORSKIEGDAŃSK20192005Regionalny w Gdańsku
38GOŁASZEWSKI Paweł776POMORSKIEGDAŃSK20192005Regionalny w Gdańsku
39GOŁĄB Krzysztof777POMORSKIEGDAŃSK20192005Regionalny w Gdańsku
40GONTEK Zbigniew562ŚWIĘTOKRZYSKIEKOŃSKIE20202000Końskie
41GRABKA Piotr 524DOLNOŚLĄSKIELEGNICA20191998Legnica
42GRABKA Wojciech893DOLNOŚLĄSKIELEGNICA20192007Legnica
43GRAJCZAK Krystian936WIELKOPOLSKIEGNIEZNO20202010Gniezno
44GRAJKOWSKI Dariusz1074WIELKOPOLSKIETUREK20192015Turek
45GWIZDEK Bogdan778POMORSKIEGDAŃSK20202005Morski w Gdyni
46GWIZDEK Małgorzata779POMORSKIEGDAŃSK20202005Morski w Gdyni
47HAJDUK Mariusz1045POMORSKIEGDYNIA20192013Sopot
48HANC Sławomir 258ŚLĄSKIEPIEKARY ŚLĄSKIE20191993Bytom
49HERMAN Józef691POMORSKIEGDAŃSK20192003Regionalny w Gdańsku
50HINZ Adam Piotr1091KUJAWSKO-POMORSKIEGRUDZIĄDZ20192016Grudziądz
51IWANOWICZ Zdzisław1020PODLASKIEBIAŁYSTOK20192012O.R. Białystok
52JAKUBIEC Marek631OPOLSKIEOPOLE20202001Opole
53JAKUBOWSKI Krzysztof1021PODLASKIEBIAŁYSTOK20192012O.R. Białystok
54JANCZYŃSKI Janusz525DOLNOŚLĄSKIELEGNICA20191998Legnica
55JANOTA Małgorzata1174ŚLĄSKIERADZIONKÓW20192018Bytom
56JARZĘCKI Krzysztof363POMORSKIEGDAŃSK20191995Regionalny w Gdańsku
57JASTRZĘBSKI Ryszard1039ŚLĄSKIESIEMIANOWICE ŚLĄSKIE20192012Siemianowice Śląskie
58JURCZYŃSKI Sławomir695OPOLSKIEOPOLE20192002Opole
59JURKIEWICZ Krzysztof786POMORSKIEGDAŃSK20192005Regionalny w Gdańsku
60KACZMARCZYK Dorota1134POMORSKIEGDYNIA20202017Morski w Gdyni
61KACZMARCZYK Jarosław1133POMORSKIEGDYNIA20202017Morski w Gdyni
62KALINOWSKI Kazimierz1022PODLASKIEBIAŁYSTOK20192012O.R. Białystok
63KAŁABUN Sławomir206WARMIŃSKO-MAZURSKIEELBLĄG20191990Elbląg
64KARNIEJ Alicja1003OPOLSKIEOPOLE20202011Opole
65KAROLAK Jolanta1131POMORSKIEGDYNIA20202017Morski w Gdyni
66KARPIŃSKI Jarosław 937MAZOWIECKIEPIASECZNO20192010Mazowsze
67KISIELEW Kazimierz969WARMIŃSKO-MAZURSKIEOLSZTYN20192011Olsztyn
68KITA Łukasz988ŚWIĘTOKRZYSKIEOSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI20192011Ostrowiec Świętokrzyski
69KLAIN MAREK208KUJAWSKO-POMORSKIEBYDGOSZCZ20191990Szlak Brdy w Bydgoszczy
70KOWALSKI Grzegorz560ŚWIĘTOKRZYSKIESKARŻYSKO-KAMIENNA20192000Skarżysko-Kamienna
71KUTKOWSKI Jarosłąw674POMORSKIEGDAŃSK20192003Regionalny w Gdańsku
72KWATEK Rafał846MAZOWIECKIEWARSZAWA20192006Międzyuczelniany w Warszawie
73LACKOWSKA Izabela1183MAZOWIECKIERADOM20202018Łucznik Radom
74LEWIŃSKI Andrzej430KUJAWSKO-POMORSKIEBYDGOSZCZ20191997Szlak Brdy w Bydgoszczy
75ŁOJEWSKI Krzysztof1124POMORSKIEGDYNIA20202017Morski w Gdyni
76ŁUKIEWSKI Piotr1185KUJAWSKO-POMORSKIEGRUDZIĄDZ20202018Grudziądz
77ŁUKOWIEC Krzysztof1125ZACHODNIOPOMORSKIESŁUPSK20202017Słupsk
78MACHAŁA Jan1044ŚLĄSKIECIESZYN20192013Cieszyn
79MACIEJEWSKI Jerzy900DOLNOŚLĄSKIEWROCŁAW20202008Wrocław Fabryczna
80MALEWICZ Waldemar469PODLASKIEBIAŁYSTOK20191997O.R. Białystok
81MALICKI Grzegorz564ŚWIĘTOKRZYSKIEKAZANÓW NOWY20202000Końskie
82MAREK Mariusz721LUBELSKIEPUŁAWY20202004Puławy
83MATUSIAK Robert1180ŚLĄSKIERUDA ŚLĄSKA20192018Bytom
84MATUSZCZYK Piotr1175ŚLĄSKIECZYŻOWICE20192018Radlin
85MIERZWA Felicjan826ŚLĄSKIESIEMIANOWICE ŚLĄSKIE20192006Siemianowice Śląskie
86MIKOŁAJCZYK Przemysław368LUBUSKIEKARNIN20201995Międzyrzecz
87MILCZAREK Jakub1179ŁÓDZKIEŁÓDŹ20192018Łódź
88MOJŻYSZ Konstancjusz998ŚLĄSKIECZYŻOWICE20192011Radlin
89MOJŻYSZ Mirela999ŚLĄSKIECZYŻOWICE20192011Radlin
90MRÓZ Bartosz1184KUJAWSKO-POMORSKIEGRUDZIĄDZ20202018Grudziądz
91NADOLSKI Maciej1037MAZOWIECKIEWARSZAWA20192012Marymont
92NIKODEMCZUK Ewa1132POMORSKIEGDYNIA20202017Morski w Gdyni
93NOWACKI Michał1025PODLASKIEBIAŁYSTOK20192012O.R. Białystok
94OLBROMSKI Andrzej704ŁÓDZKIEWIERUSZÓW20192003Wieruszów
95OSKARBSKI Grzegorz367POMORSKIEGDAŃSK20191995Gdańsk
96PASEK Wojciech565ŚWIĘTOKRZYSKIEKOŃSKIE20202000Końskie
97PAWEŁCZYK Krzysztof1173ŚLĄSKIEPIEKARY ŚLĄSKIE20192018Bytom
98PODGÓRSKA Aleksandra1060KUJAWSKO-POMORSKIEŚWIECIE20192014Szlak Brdy w Bydgoszczy
99PODSIADLIK Robert915MAZOWIECKIEKARCZEW20192008Mazowsze
100PRZYBYLSKI Włodzimierz. z2448ŁÓDZKIEŁÓDŹ20191992Łódź
101RYBCZYŃSKI Marek960KUJAWSKO-POMORSKIEBYDGOSZCZ20192011Szlak Brdy w Bydgoszczy
102SEIDEL Ryszard266KUJAWSKO-POMORSKIEBYDGOSZCZ20191993KIWSZ Bydgoszcz
103SĘDOR Tomasz1101ŚLĄSKIEJAWORZNO20192016Jaworzno
104SOLSKI Adam697OPOLSKIEOPOLE20202003Opole
105STACHURA Lech545ŚWIĘTOKRZYSKIEKOŃSKIE20201999Końskie
106STENKA Tomasz961KUJAWSKO-POMORSKIEBYDGOSZCZ20192011Szlak Brdy w Bydgoszczy
107SUTKOWSKI Zbigniew1121POMORSKIEREDA20202017Morski w Gdyni
108SZCZEPANIAK Zbigniew890ZACHODNIOPOMORSKIEKOSZALIN20202007Koszalin
109SZCZYGIELSKI Marcin1170MAZOWIECKIEWARSZAWA20192015Marymont
110SZEMBOR Piotr1178ŚLĄSKIEPIEKARY ŚLĄSKIE20192018Bytom
111SZEPIEL Adam Stefan 472PODLASKIEBIAŁYSTOK20191997O.R. Białystok
112SZMAJDA Ireneusz635OPOLSKIEOPOLE20202001Opole
113SZMIT Andrzej254POMORSKIEGDAŃSK20191993Regionalny w Gdańsku
114SZYMSZON Julian891DOLNOŚLĄSKIEWROCŁAW20192007Wrocław
115ŚCIGACZ Antoni956KUJAWSKO-POMORSKIEINOWROCŁAW20192011Inowrocław
116ŚLIWA-WIELESIUK Hanna512POMORSKIEGDAŃSK20191998Regionalny w Gdańsku
117ŚWIERK Elżbieta689POMORSKIEGDAŃSK20192003Regionalny w Gdańsku
118ŚWIERK Paulina791POMORSKIEGDAŃSK20192005Regionalny w Gdańsku
119TARGOWSKI Piotr1108ŚLĄSKIEDĄBROWA GÓRNICZA20192016Dąbrowa Górnicza
120TYNKIEWICZ-HINZ Anna1092KUJAWSKO-POMORSKIEGRUDZIĄDZ20192016Grudziądz
121UMIŃSKI Jędrzej1187KUJAWSKO-POMORSKIEBYDGOSZCZ20202018Szlak Brdy w Bydgoszczy
122UMIŃSKI Leszek1186KUJAWSKO-POMORSKIEBYDGOSZCZ20202018Szlak Brdy w Bydgoszczy
123WĘGRZYCKI Michał849WARMIŃSKO-MAZURSKIEOLSZTYN20192006Olsztyn
124WILCZYŃSKI Michał1028ŚWIĘTOKRZYSKIEKIELCE20192012Kielce
125WILK Ryszard848MAZOWIECKIEWARSZAWA20192006Międzyuczelniany w Warszawie
126WILKOSZ Tomasz949WIELKOPOLSKIEGNIEZNO20202010Gniezno
127WODO Wojciech899DOLNOŚLĄSKIEWROCŁAW20192008Wrocław
128WOŹNIAK Czesław433LUBUSKIEMIĘDZYRZECZ20191997Międzyrzecz
129WOŹNIAK Michał Jerzy620LUBUSKIEMIĘDZYRZECZ20192001Międzyrzecz
130WOŹNICKA Józef1172ŚLĄSKIEBYTOM20192018Bytom
131WRÓBLEWSKI Zbigniew962KUJAWSKO-POMORSKIESOLEC KUJAWSKI20192011Szlak Brdy w Bydgoszczy
132ZGODA Piotr740MAZOWIECKIERADOM20202004Łucznik Radom
133ZWOLAK Marta1094WARMIŃSKO-MAZURSKIEOLSZTYN20192016Olsztyn
134ZYGADŁO Marek917KUJAWSKO-POMORSKIEWŁOCŁAWEK20192008Włocławek
135ŻOCHOWSKI Mieczysław950MAZOWIECKIEWARSZAWA20202010Mazowsze
136ŻYŁA Roman 828ŚLĄSKIESIEMIANOWICE ŚLĄSKIE20192006Siemianowice Śląskie