Lista aktywnych znakarzy



Warunkiem przedłużenia ważno¶ci uprawnień na kolejne dwa lata kalendarzowe jest nadesłanie w formie papierowej na adres Komisji Turystyki Pieszej ZG PTTK wypełnionego sprawozdania z działalno¶ci wraz z legitymacją znakarza.
Sprawozdanie z działalno¶ci znakarza szlaków nizinnych .

Lp.Nazwisko i imięNr. leg.WojewództwoMiejscowo¶ćData
ważno¶ci
Rok
uzyskania
Oddział
1ADAMSKA Diana1001OPOLSKIEOPOLE20202011Opole
2ADAMSKI Bronisław627OPOLSKIEOPOLE20202001Opole
3ADAMSKI Henryk628OPOLSKIEOPOLE20202001Opole
4ADAMSKI Mariusz715LUBELSKIELUBLIN20182003Lublin
5ADASIAK Radosław963WIELKOPOLSKIEKALISZ20182011Kalisz
6ANDRZEJEWSKI Kazimierz592KUJAWSKO-POMORSKIEBRZE¦Ć KUJAWSKI20192000Włocławek
7ANDRZEJEWSKI Marcin699KUJAWSKO-POMORSKIEBRZE¦Ć KUJAWSKI20192003Włocławek
8BALEWICZ Barbara713¦LˇSKIEOGRODZIENIEC20182003Zawiercie
9BAŁABUCH Ryszard140LUBELSKIEPUŁAWY20181989Puławy
10BARYŁKA Alina260KUJAWSKO-POMORSKIEŁOCHOWO20191993KIWSZ Bydgoszcz
11BARYŁKA Janusz261KUJAWSKO-POMORSKIEŁOCHOWO20191993KIWSZ Bydgoszcz
12BERNY Maciej1102¦LˇSKIEJAWORZNO20192016Jaworzno
13BETCHER Ryszard566POMORSKIEGDAŃSK20181999Gdańsk
14BIAŁEK Grzegorz985¦WIĘTOKRZYSKIESKARŻYSKO-KAMIENNA20182011Skarżysko-Kamienna
15BICZYK Jacek1067MAZOWIECKIEWARSZAWA20182015Mazowsze
16BIELECKI Konrad1MAZOWIECKIERADOM20181989Radom
17BIELECKI Tadeusz1164¦LˇSKIEDˇBROWA GÓRNICZA20182017D±browa Górnicza
18BOCZKOWSKI Lech957KUJAWSKO-POMORSKIEBYDGOSZCZ20192011KIWSZ Bydgoszcz
19BODASIŃSKI Adrian1063¦WIĘTOKRZYSKIEKOŃSKIE20202014Końskie
20BOTULIŃSKI Marek1171¦LˇSKIEZABRZE20192018Wędrowiec w Zabrzu
21BRONKA Krzysztof483LUBUSKIETRZCIEL20191997Międzyrzecz
22BROSZ Ewa629OPOLSKIEOPOLE20202001Opole
23BROSZ Tomasz860OPOLSKIEOPOLE20202006Opole
24BURZA Julian861OPOLSKIEOPOLE20202006Opole
25BURZAŁA Zbigniew320WIELKOPOLSKIEOSTRÓW WLKP.20191994Ostrów Wlkp.
26CELIŃSKI Piotr840MAZOWIECKIEWARSZAWA20192006Stołeczny w Warszawie
27CHˇDZIŃSKI Dariusz1002OPOLSKIEOPOLE20182011Opole
28CHODZIUTKO-FURSO Beata1181KUJAWSKO-POMORSKIEMOKRE20202018Grudzi±dz
29CHOMICKI Krzysztof630OPOLSKIEOPOLE20192001Opole
30CHRZESZCZYK Andrzej1109¦LˇSKIESOSNOWIEC20192016D±browa Górnicza
31CHUDZYŃSKI Jerzy593KUJAWSKO-POMORSKIEWŁOCŁAWEK20192000Włocławek
32CIECHANOWICZ Kazimierz774POMORSKIEGDAŃSK20192005Regionalny w Gdańsku
33CIERPISZ Danuta1065LUBUSKIEKROSNO ODRZAŃSKIE20202014Krosno Odrzańskie
34CYBULSKI Ireneusz1147ŁÓDZKIEŁOWICZ20182017Skierniewice
35CZERWIŃSKI Marcin878WIELKOPOLSKIEPLESZEW20182007Pleszew
36CZOPKA Andrzej1161¦LˇSKIEKATOWICE20182017Siemianowice ¦l±skie
37DĘBSKI Tomasz1137POMORSKIEGDAŃSK20182017Gdańsk
38DUDZIAK Tomasz665OPOLSKIEOPOLE20192002Opole
39EBERTOWSKA Urszula1130POMORSKIEKO¦CIERZYNA20182017Gdańsk
40EBERTOWSKI Stanisław1129POMORSKIEKO¦CIERZYNA20182017Gdańsk
41ERCHARDT Janusz364POMORSKIEGDAŃSK20191995Regionalny w Gdańsku
42EWERTOWSKI Tadeusz1099WARMIŃSKO-MAZURSKIEIŁAWA20192016Grudzi±dz
43FABIJAŃCZYK Wanda838ŁÓDZKIEŁÓD¬20182006ŁódĽ-Polesie
44FIEDORUK Bazyli769WARMIŃSKO-MAZURSKIEOLSZTYN20192005Olsztyn
45FIRLIK Andrzej815LUBUSKIEJASIEŃ20192005Żary
46FIRMOWSKA-MILEWSKA Mirosława578ŁÓDZKIESTARE BIELICE20182000ŁódĽ-Polesie
47FRYMARK Tadeusz958KUJAWSKO-POMORSKIEBYDGOSZCZ20192011Szlak Brdy w Bydgoszczy
48GAJOS Andrzej1100¦LˇSKIEJAWORZNO20192016Jaworzno
49GAŁˇZKIEWICZ Józef1112¦WIĘTOKRZYSKIEOSTROWIEC ¦WIĘTOKRZYSKI20182016Ostrowiec ¦więtokrzyski
50GAŁUSZKA Bartłomiej1182KUJAWSKO-POMORSKIEGRUDZIˇDZ20202018Grudzi±dz
51GARECKI Piotr1040¦WIĘTOKRZYSKIEKIELCE20182012Kielce
52GAWROŃSKI Stanisław268WARMIŃSKO-MAZURSKIEOLSZTYN20181993Olsztyn
53GˇSIOROWSKA Ewa262KUJAWSKO-POMORSKIEBYDGOSZCZ20191993KIWSZ Bydgoszcz
54GˇSIOROWSKI Paweł263KUJAWSKO-POMORSKIEBYDGOSZCZ20191993KIWSZ Bydgoszcz
55GDESZ Grzegorz1169¦LˇSKIESOSNOWIEC20182017D±browa Górnicza
56GŁADY¦-KWATEK Małgorzata844MAZOWIECKIEWARSZAWA20192006Międzyuczelniany w Warszawie
57GNACIK Eugeniusz1176¦LˇSKIEPIEKARY ¦LˇSKIE20192018Bytom
58GNACIK Gabriela1177¦LˇSKIEPIEKARY ¦LˇSKIE20192018Bytom
59GOŁASZEWSKA Anna775POMORSKIEGDAŃSK20192005Regionalny w Gdańsku
60GOŁASZEWSKI Bogumił1149ŁÓDZKIEKUTNO20182017Kutno
61GOŁASZEWSKI Paweł776POMORSKIEGDAŃSK20192005Regionalny w Gdańsku
62GOŁˇB Krzysztof777POMORSKIEGDAŃSK20192005Regionalny w Gdańsku
63GONTEK Zbigniew562¦WIĘTOKRZYSKIEKOŃSKIE20202000Końskie
64GONTKOWSKI Mirosław1046DOLNO¦LˇSKIEBIELAWA20182014Wrocław
65GÓRA Krzysztof .589ŁÓDZKIEŁÓD¬20182000ŁódĽ-Polesie
66GRABKA Piotr 524DOLNO¦LˇSKIELEGNICA20191998Legnica
67GRABKA Wojciech893DOLNO¦LˇSKIELEGNICA20192007Legnica
68GRAJCZAK Krystian936WIELKOPOLSKIEGNIEZNO20202010Gniezno
69GUZIK Grzegorz1168PODKARPACKIEKRAKÓW20182017Krosno
70GWÓ¬D¬ Roman863OPOLSKIEPRUDNIK20182006Prudnik
71HAJDUK Mariusz1045POMORSKIEGDYNIA20192013Sopot
72HANC Sławomir 258¦LˇSKIEPIEKARY ¦LˇSKIE20191993Bytom
73HERMAN Józef691POMORSKIEGDAŃSK20192003Regionalny w Gdańsku
74HINZ Adam Piotr1091KUJAWSKO-POMORSKIEGRUDZIˇDZ20192016Grudzi±dz
75IWANOWICZ Zdzisław1020PODLASKIEBIAŁYSTOK20192012O.R. Białystok
76JAKUBIEC Marek631OPOLSKIEOPOLE20202001Opole
77JAKUBOWSKI Jerzy489POMORSKIEKWIDZYN20181997Kwidzyn
78JAKUBOWSKI Krzysztof1021PODLASKIEBIAŁYSTOK20192012O.R. Białystok
79JANCZYŃSKI Janusz525DOLNO¦LˇSKIELEGNICA20191998Legnica
80JANOTA Małgorzata1174¦LˇSKIERADZIONKÓW20192018Bytom
81JARZĘBSKA Elżbieta1138ŁÓDZKIEŁÓD¬20182017ŁódĽ
82JARZĘCKI Krzysztof363POMORSKIEGDAŃSK20191995Regionalny w Gdańsku
83JASTRZĘBSKI Ryszard1039¦LˇSKIESIEMIANOWICE ¦LˇSKIE20192012Siemianowice ¦l±skie
84JASZCZA Hieronim1135POMORSKIEGDAŃSK20182017Regionalny w Gdańsku
85JURCZYŃSKI Sławomir695OPOLSKIEOPOLE20192002Opole
86JURKIEWICZ Krzysztof786POMORSKIEGDAŃSK20192005Regionalny w Gdańsku
87KACZMARCZYK Dorota1134POMORSKIEGDYNIA20182017Morski w Gdyni
88KACZMARCZYK Jarosław1133POMORSKIEGDYNIA20182017Morski w Gdyni
89KACZOR Marzena1119¦WIĘTOKRZYSKIESANDOMIERZ20182016Sandomierz
90KAFTAN Halina738ŁÓDZKIEOPOCZNO20182004Opoczno
91KALINOWSKI Kazimierz1022PODLASKIEBIAŁYSTOK20192012O.R. Białystok
92KAŁABUN Sławomir206WARMIŃSKO-MAZURSKIEELBLˇG20191990Elbl±g
93KAŁKA Stanisław644WIELKOPOLSKIEPLESZEW20182001Pleszew
94KAMIŃSKI Robert1116¦WIĘTOKRZYSKIEOSTROWIEC ¦WIĘTOKRZYSKI20182016Ostrowiec ¦więtokrzyski
95KANIA Włodzimierz355MAZOWIECKIEWARSZAWA20181995SOW Warszawa
96KAPUSTA Joanna1139ŁÓDZKIEZGIERZ20182017Zgierz
97KARNIEJ Alicja1003OPOLSKIEOPOLE20202011Opole
98KAROLAK Jolanta1131POMORSKIEGDYNIA20182017Morski w Gdyni
99KAROLCZAK Dariusz1071ŁÓDZKIESIERADZ20182015Sieradz
100KARPIŃSKI Jarosław 937MAZOWIECKIEPIASECZNO20192010Mazowsze
101KASPRZYCKI Antoni864OPOLSKIEDYTMARÓW20182006Prudnik
102KAWCZYŃSKI Sylweriusz1068ŁÓDZKIEŁÓD¬20182015ŁódĽ
103KĘSKA Mieczysław1153DOLNO¦LˇSKIELEGNICA20182017Legnica
104KISIELEW Kazimierz969WARMIŃSKO-MAZURSKIEOLSZTYN20192011Olsztyn
105KITA Łukasz988¦WIĘTOKRZYSKIEOSTROWIEC ¦WIĘTOKRZYSKI20192011Ostrowiec ¦więtokrzyski
106KLAIN MAREK208KUJAWSKO-POMORSKIEBYDGOSZCZ20191990Szlak Brdy w Bydgoszczy
107KOWALCZYK Albert Jakub1113MAZOWIECKIEPILAWA20182016Radom
108KOWALCZYK Paweł357MAZOWIECKIEPILAWA20181995Radom
109KOWALSKI Andrzej1140ŁÓDZKIEŁÓD¬20182017ŁódĽ
110KOWALSKI Grzegorz560¦WIĘTOKRZYSKIESKARŻYSKO-KAMIENNA20192000Skarżysko-Kamienna
111KOZAK Henryk277MAZOWIECKIERADOM20181993Radom
112KRUK Włodzimierz47¦LˇSKIEŻELISŁAWICE20181989Zawiercie
113KUBIAK Mirosław894WIELKOPOLSKIEPLESZEW20182007Pleszew
114KUBICZEK Andrzej1006OPOLSKIEOPOLE20182011Opole
115KUBI¦ Rafał1126POMORSKIESOPOT20182017Sopot
116KULITA Ela1118¦WIĘTOKRZYSKIESANDOMIERZ20182016Sandomierz
117KURTO Iwona1166KUJAWSKO-POMORSKIETORUŃ20182017Toruń
118KURTZ Piotr1160¦LˇSKIESIEMIANOWICE ¦LˇSKIE20182017Siemianowice ¦l±skie
119KUTA Joanna675¦LˇSKIEZAWIERCIE20182003Zawiercie
120KUTA Sławomir724¦LˇSKIEZAWIERCIE20182004Zawiercie
121KUTKOWSKI Jarosł±w674POMORSKIEGDAŃSK20192003Regionalny w Gdańsku
122KWATEK Rafał846MAZOWIECKIEWARSZAWA20192006Międzyuczelniany w Warszawie
123KWIECIEŃ Wojciech1007OPOLSKIEKĘDZIERZYN-KO¬LE20182011Opole
124LACKOWSKA Izabela1183MAZOWIECKIERADOM20202018Łucznik Radom
125LEONIAK Bartosz971ŁÓDZKIEŁÓD¬20182011ŁódĽ
126LEWIŃSKI Andrzej430KUJAWSKO-POMORSKIEBYDGOSZCZ20191997Szlak Brdy w Bydgoszczy
127LUBISZEWSKI Marek1142KUJAWSKO-POMORSKIEBYDGOSZCZ20182017KIWSZ Bydgoszcz
128ŁATACZ Joanna972MAZOWIECKIEWARSZAWA20182011Marymont
129ŁEŃ Agnieszka1069ŁÓDZKIEŁÓD¬20182015ŁódĽ
130ŁOJEWSKI Krzysztof1124POMORSKIEGDYNIA20182017Morski w Gdyni
131ŁUKIEWSKI Piotr1185KUJAWSKO-POMORSKIEGRUDZIˇDZ20202018Grudzi±dz
132ŁUKOWIEC Krzysztof1125ZACHODNIOPOMORSKIESŁUPSK20202017Słupsk
133ŁYGAS Marek1117¦WIĘTOKRZYSKIESANDOMIERZ20182016Sandomierz
134MACHAŁA Jan1044¦LˇSKIECIESZYN20192013Cieszyn
135MACIEJEWSKI Jerzy900DOLNO¦LˇSKIEWROCŁAW20202008Wrocław Fabryczna
136MAJ Jarosław437WIELKOPOLSKIEOSTRÓW WLKP.20181997Ostrów Wlkp.
137MAJEWSKI Konrad914LUBUSKIEZIELONA GÓRA20182008Zielona Góra
138MAJEWSKI Marian246POMORSKIEKWIDZYN20181992Kwidzyn
139MAKOWSKA Magdalena1155ŁÓDZKIEŁÓD¬20182017Kutno
140MALEWICZ Waldemar469PODLASKIEBIAŁYSTOK20191997O.R. Białystok
141MALICKI Grzegorz564¦WIĘTOKRZYSKIEKAZANÓW NOWY20202000Końskie
142MAŁASZKIEWICZ-KOWALSKA Karolina1141ŁÓDZKIEŁÓD¬20182017ŁódĽ
143MARCINIAK Miłosz1150KUJAWSKO-POMORSKIELUBRANIEC20182017Włocławek
144MAREK Mariusz721LUBELSKIEPUŁAWY20202004Puławy
145MATUSIAK Robert1180¦LˇSKIERUDA ¦LˇSKA20192018Bytom
146MATUSZCZYK Piotr1175¦LˇSKIECZYŻOWICE20192018Radlin
147MAZUR Grażyna42¦LˇSKIEZAWIERCIE20181989Zawiercie
148MAZUR Jerzy43¦LˇSKIEZAWIERCIE20181989Zawiercie
149MAZUR-BOJANEK Małgorzata941¦LˇSKIEPORĘBA20182010Zawiercie
150MELSZTYŃSKI Leszek1152WIELKOPOLSKIEPOZNAŃ20182017Poznań
151MĘŻYK Alicja1111¦WIĘTOKRZYSKIEOSTROWIEC ¦WIĘTOKRZYSKI20182016Ostrowiec ¦więtokrzyski
152MICHALCZEWSKI Józef868OPOLSKIEPRUDNIK20182006Prudnik
153MICHALIK Henryk490POMORSKIEKWIDZYN20181997Kwidzyn
154MICHAŁOWSKA Maria942¦LˇSKIEZAWIERCIE20182010Zawiercie
155MIERZWA Bogusław1158¦LˇSKIESIEMIANOWICE ¦LˇSKIE20182017Siemianowice ¦l±skie
156MIERZWA Felicjan826¦LˇSKIESIEMIANOWICE ¦LˇSKIE20192006Siemianowice ¦l±skie
157MIKOŁAJCZYK Przemysław368LUBUSKIEKARNIN20201995Międzyrzecz
158MILCZAREK Jakub1179ŁÓDZKIEŁÓD¬20192018ŁódĽ
159MISIˇG Leszek1165PODKARPACKIEJAROSŁAW20182017Rzeszów
160MI¦KIEWICZ Mariusz1163¦LˇSKIEDˇBROWA GÓRNICZA20182017D±browa Górnicza
161MODZELEWSKI Rafał943MAZOWIECKIEWARSZAWA20182010Mazowsze
162MOJŻYSZ Konstancjusz998¦LˇSKIECZYŻOWICE20192011Radlin
163MOJŻYSZ Mirela999¦LˇSKIECZYŻOWICE20192011Radlin
164MOKIEJEWSKA Magdalena974LUBELSKIELUBLIN20182011Lublin
165MOKIEJEWSKA Maja975LUBELSKIELUBLIN20182011Lublin
166MOKIEJEWSKI Tadeusz727LUBELSKIELUBLIN20182004Lublin
167MRÓZ Bartosz1184KUJAWSKO-POMORSKIEGRUDZIˇDZ20202018Grudzi±dz
168NADOLSKI Maciej1037MAZOWIECKIEWARSZAWA20192012Marymont
169NADOLSKI Michał1162LUBELSKIEPUŁAWY20182017Puławy
170NAZARUK Daniel920POMORSKIEGDAŃSK20182009Gdańsk
171NIED¬WIED¬ Krzysztof1123POMORSKIEGDYNIA20182017Morski w Gdyni
172NIKODEMCZUK Ewa1132POMORSKIEGDYNIA20182017Morski w Gdyni
173NOWACKI Michał1025PODLASKIEBIAŁYSTOK20192012O.R. Białystok
174OCHNIO Zbigniew728MAZOWIECKIERADOM20182004Radom
175OLBROMSKI Andrzej704ŁÓDZKIEWIERUSZÓW20192003Wieruszów
176OSKARBSKI Grzegorz367POMORSKIEGDAŃSK20191995Gdańsk
177PASEK Wojciech565¦WIĘTOKRZYSKIEKOŃSKIE20202000Końskie
178PATRYN Iwo1114¦WIĘTOKRZYSKIESANDOMIERZ20182016Sandomierz
179PAWEŁCZYK Krzysztof1173¦LˇSKIEPIEKARY ¦LˇSKIE20192018Bytom
180PAWLIK Zbigniew1115¦WIĘTOKRZYSKIEOSTROWIEC ¦WIĘTOKRZYSKI20182016Ostrowiec ¦więtokrzyski
181PIETRZAK Wiesław979MAZOWIECKIEWARSZAWA20182011Marymont
182PIOTROWSKI Andrzej1167PODKARPACKIEJAROSŁAW20182017Rzeszów
183PISERA Przemysław1145ŁÓDZKIEŁÓD¬20182017ŁódĽ-Polesie
184PODGÓRSKA Aleksandra1060KUJAWSKO-POMORSKIE¦WIECIE20192014Szlak Brdy w Bydgoszczy
185PODSIADLIK Robert915MAZOWIECKIEKARCZEW20192008Mazowsze
186POLSKI Roman308LUBELSKIELUBLIN20181994Lublin
187PÓŁTORAK Andrzej1070ŁÓDZKIEŁÓD¬20182015ŁódĽ
188PRESS Janusz212POMORSKIEKWIDZYN20181990Kwidzyn
189PRESS-MARCZYK Marta789POMORSKIEKWIDZYN20182005Kwidzyn
190PRZYBYLSKI Włodzimierz. z2448ŁÓDZKIEŁÓD¬20191992ŁódĽ
191RAMUS Jacek746OPOLSKIEDOBRZEŃ WIELKI20182004O.R. Opole
192ROGOZIŃSKI Marcin1154¦WIĘTOKRZYSKIESKARŻYSKO-KAMIENNA20182017Warszawski
193ROSŁY Jacek904LUBELSKIEOPOLE LUBELSKIE20182008Lublin
194ROSÓŁ Kazimierz615DOLNO¦LˇSKIELEGNICA20182001Legnica
195RYBCZYŃSKI Marek960KUJAWSKO-POMORSKIEBYDGOSZCZ20192011Szlak Brdy w Bydgoszczy
196RYCHLIK Andrzej980MAZOWIECKIEWARSZAWA20182011Marymont
197RYDZ Zdzisław317LUBELSKIELUBLIN20181994Lublin
198SADOWSKI Roman924MAZOWIECKIEPŁOCK20182009Płock
199SALISZ Mirosław1159¦LˇSKIESIEMIANOWICE ¦LˇSKIE20182017Siemianowice ¦l±skie
200SEIDEL Ryszard266KUJAWSKO-POMORSKIEBYDGOSZCZ20191993KIWSZ Bydgoszcz
201SERBAKOWSKI Grzegorz569WIELKOPOLSKIEOSTRÓW WLKP.20181999Ostrów Wlkp.
202SĘDOR Tomasz1101¦LˇSKIEJAWORZNO20192016Jaworzno
203SKRZYPEK Janusz906LUBELSKIELUBLIN20182008Lublin
204SOLSKI Adam697OPOLSKIEOPOLE20202003Opole
205STACHERSKA Lidia1157LUBUSKIENOWA SÓL20182017Nowa Sól
206STACHURA Lech545¦WIĘTOKRZYSKIEKOŃSKIE20201999Końskie
207STENKA Tomasz961KUJAWSKO-POMORSKIEBYDGOSZCZ20192011Szlak Brdy w Bydgoszczy
208SUTKOWSKI Zbigniew1121POMORSKIEREDA20182017Morski w Gdyni
209SYLKA-NAZARUK Joanna1122POMORSKIEGDAŃSK20182017Gdańsk
210SZCZEPANIAK Zbigniew890ZACHODNIOPOMORSKIEKOSZALIN20202007Koszalin
211SZCZYGIELSKI Marcin1170MAZOWIECKIEWARSZAWA20192015Marymont
212SZCZYGIEŁ Rafał994¦WIĘTOKRZYSKIESKARŻYSKO-KAMIENNA20182011Skarżysko-Kamienna
213SZEMBOR Piotr1178¦LˇSKIEPIEKARY ¦LˇSKIE20192018Bytom
214SZEPIEL Adam Stefan 472PODLASKIEBIAŁYSTOK20191997O.R. Białystok
215SZMAJDA Ireneusz635OPOLSKIEOPOLE20202001Opole
216SZMIT Andrzej254POMORSKIEGDAŃSK20191993Regionalny w Gdańsku
217SZULEWSKI Piotr1052MAZOWIECKIEWARSZAWA20182014Międzyuczelniany w Warszawie
218SZYDŁO Mariola1156LUBUSKIEZIELONA GÓRA20182017Zielona Góra
219SZYMAŃSKA Anna946¦LˇSKIEZAWIERCIE20182010Zawiercie
220SZYMAŃSKA Katarzyna1136POMORSKIERUMIA20182017Regionalny w Gdańsku
221SZYMSZON Julian891DOLNO¦LˇSKIEWROCŁAW20192007Wrocław
222¦LIWA-WIELESIUK Hanna512POMORSKIEGDAŃSK20191998Regionalny w Gdańsku
223¦LIWIŃSKI Paweł1151KUJAWSKO-POMORSKIEDOBRZYŃ NAD WISŁˇ20182017Włocławek
224¦WIERK Elżbieta689POMORSKIEGDAŃSK20192003Regionalny w Gdańsku
225¦WIERK Paulina791POMORSKIEGDAŃSK20192005Regionalny w Gdańsku
226TARGOWSKI Piotr1108¦LˇSKIEDˇBROWA GÓRNICZA20192016D±browa Górnicza
227TYNKIEWICZ-HINZ Anna1092KUJAWSKO-POMORSKIEGRUDZIˇDZ20192016Grudzi±dz
228WAROWNY Leszek310LUBELSKIELUBLIN20181994Lublin
229WASILEWSKI Jerzy591ŁÓDZKIEŁÓD¬20182000ŁódĽ
230WESOŁOWSKI Jarosław27¦LˇSKIEZAWIERCIE20181989Zawiercie
231WĘGRZYCKI Michał849WARMIŃSKO-MAZURSKIEOLSZTYN20192006Olsztyn
232WIECZORKOWSKI Tomasz1148ŁÓDZKIEKUTNO20182017Kutno
233WIELEMBOREK-SZKUP Katarzyna1144ŁÓDZKIEDOMANIEWICE20182017Skierniewice
234WILCZYŃSKI Michał1028¦WIĘTOKRZYSKIEKIELCE20192012Kielce
235WILK Ryszard848MAZOWIECKIEWARSZAWA20192006Międzyuczelniany w Warszawie
236WILKOSZ Tomasz949WIELKOPOLSKIEGNIEZNO20202010Gniezno
237WI¦NIEWSKI Michał1120POMORSKIEGDAŃSK20182017Gdańsk
238WODO Wojciech899DOLNO¦LˇSKIEWROCŁAW20192008Wrocław
239WOJTECKI Łukasz1143KUJAWSKO-POMORSKIESOLEC KUJAWSKI20182017KIWSZ Bydgoszcz
240WO¬NIAK Czesław433LUBUSKIEMIĘDZYRZECZ20191997Międzyrzecz
241WO¬NIAK Michał Jerzy620LUBUSKIEMIĘDZYRZECZ20192001Międzyrzecz
242WO¬NICKA Józef1172¦LˇSKIEBYTOM20192018Bytom
243WRÓBLEWSKI Remigiusz794POMORSKIEGDAŃSK20182005Gdańsk
244WRÓBLEWSKI Zbigniew962KUJAWSKO-POMORSKIESOLEC KUJAWSKI20192011Szlak Brdy w Bydgoszczy
245WYRZYKOWSKI Jan1146ŁÓDZKIEZGIERZ20182017ŁódĽ-Polesie
246ZABOROWSKI Jan1128POMORSKIEKO¦CIERZYNA20182017Gdańsk
247ZAREMBA Janusz218POMORSKIEKWIDZYN20181990Kwidzyn
248ZAWADZIŃSKA Elżbieta1127POMORSKIEKO¦CIERZYNA20182017Gdańsk
249ZGODA Piotr740MAZOWIECKIERADOM20202004Łucznik Radom
250ZWOLAK Marta1094WARMIŃSKO-MAZURSKIEOLSZTYN20192016Olsztyn
251ZYGADŁO Marek917KUJAWSKO-POMORSKIEWŁOCŁAWEK20192008Włocławek
252ŻOCHOWSKI Mieczysław950MAZOWIECKIEWARSZAWA20182010Mazowsze
253ŻYŁA Roman 828¦LˇSKIESIEMIANOWICE ¦LˇSKIE20192006Siemianowice ¦l±skie