Informacja
W imieniu Zarządu Oddziału PTTK Ziemi Jaworskiej informujemy, że tablica upamiętniająca śp Henryka Antkowiaka została już wykonana (ufundował ją Oddziału PTTK Ziemi Jaworskiej) i będzie przesłana do Warszawy do kościoła Matki Bożej Wspomożycielki ul.Josepha Conrada 7, 01-922 Warszawa, gdzie znajduje się Kaplica - Panteon wybitnych działaczy PTTK.

Uroczyste odsłonięcie tablicy i msza zaplanowane są na 2 kwietnia 2022 roku o godz.11 (tj. sobota), na którą serdecznie zapraszamy.

W związku z planowanym udziałem w uroczystościach Oddziału PTTK Ziemi Jaworskiej chciałby zorganizować wyjazd połączony ze zwiedzaniem. Wstępnie planowany jest wyjazd w czwartek 31 marca lub piątek 1 kwietnia i powrót w niedzielę 3 kwietnia. Koszty i środek transportu zostaną podane dopiero jak będzie znana ilość chętnych (będzie jasność czy to będzie wyjazd busem czy autobusem). Wszelkich informacji o wyjeździe można zdobyć u kolegów: Leszek Drabczyk tel.795 446 266 oraz Bogusław Golonka tel. 601-990-850.

Wszystkich zapraszamy na odsłonięcie tablicy oraz udziału w mszy.
Powrót do poprzedniej strony
Powrót do strony główej KTP  ZG  PTTK E-mail, telefon, fax, adresy ....Napisz do nasPolskie Towarzystwo Turystyczno-Krajoznawcze - strona główna

Komisja Turystyki Pieszej Zarządu Głównego
Polskiego Towarzystwa Turystyczno-Krajoznawczego
© Wszelkie prawa zastrzeżone.