Pożegnanie


                Zmarł Kolega Kazimierz Chwesiuk.

 
Środowisko Przodowników Turystyki Pieszej PTTK
Z żalem żegnamy zmarłego w dniu 13 maja 2009 roku naszego serdecznego Kolegę i niezawodnego przyjaciela Kazimierza Chwesiuka. Przez wiele lat kierował On Głównym Referatem Weryfikacji Odznak Turystyki Pieszej KTP ZG PTTK.
Przez kilka kadencji przewodził Referatowi Weryfikacji OTP Komisji Turystyki Pieszej Oddziału Stołecznego PTTK na Rynku Starego Miasta w Warszawie. Był jednym z założycieli Klubu Przodowników Turystyki Pieszej im. Anieli Michalskiej.
Kazimierz Chwesiuk Honorowy Przodownik Turystyki Pieszej, Przodownik Turystyki Pieszej I-stopnia, wielokrotnie odznaczany wysokimi odznaczeniami państwowymi, resortowymi i PTTK był niezwykle sumienny pracowity i skromny. Jego odejście na "wieczną wędrówkę" jest wielką stratą dla naszego środowiska.

Komisja Turystyki Pieszej ZG PTTK
Oddział Stołeczny PTTK
Przodownicy Turystyki Pieszej
z Warszawy i Mazowsza


Pogrzeb odbędzie się w poniedziałek 18 maja 2009 roku o godz.11.00 na cmentarzu parafialnym w Józefowie koło Otwocka przy ulicy3 maja 81
Powrót do poprzedniej strony
Powrót do strony główej KTP  ZG  PTTK E-mail, telefon, fax, adresy ....Napisz do nasPolskie Towarzystwo Turystyczno-Krajoznawcze - strona główna

Komisja Turystyki Pieszej Zarządu Głównego
Polskiego Towarzystwa Turystyczno-Krajoznawczego
© Wszelkie prawa zastrzeżone.