Pożegnanie
Informujemy, że w dniu 23 lipca 2018r. zmarł nasz wieloletni członek i działacz społeczny Polskiego Towarzystwa Turystyczno-Krajoznawczego - Krzysztof Lis.

Do Towarzystwa wstąpił w 1973 roku, gdzie był członkiem kadry programowej - Przodownikiem Turystyki Pieszej nr 5651, Honorowy PTP nr 586. Organizator i Współorganizator wycieczek i imprez turystyki kwalifikowanej, w szczególności przeznaczonych dla dzieci i młodzieży szkolnej. Członek Koła PTTK nr 24 przy "Metronie". Za działalność społeczną na rzecz rozwoju i promocji turystyki kwalifikowanej wyróżniony Złotą Odznaką Honorową PTTK, odznaką resortową "Za Zasługi dla Turystyki" oraz Srebrnym Krzyżem Zasługi RP.

Pogrzeb naszego Kolegi i Przyjaciela Krzysia odbędzie się w dniu 28 lipca br. na cmentarzu Najświętszego Serca Pana Jezusa w Bydgoszczy, przy ul. Ludwikowo ( w pobliżu dworca PKP - Bydgoszcz Główna).
Powrót do poprzedniej strony
Powrót do strony główej KTP  ZG  PTTK E-mail, telefon, fax, adresy ....Napisz do nasPolskie Towarzystwo Turystyczno-Krajoznawcze - strona główna

Komisja Turystyki Pieszej Zarządu Głównego
Polskiego Towarzystwa Turystyczno-Krajoznawczego
© Wszelkie prawa zastrzeżone.