Pożegnanie
W dniu 9 maja 2012 odeszła
Koleżanka

Monika Pszczółkowska


Kartograf
Przodownik Turystyki Pieszej I-stopnia
Honorowy Przodownik Turystyki Pieszej
Instruktor Krajoznawstwa

Monika Pszczółkowska od kilku kadencji współpracowała z Komisją Turystyki Pieszej Zarządu Głównego PTTK. Uczestniczyła aktywnie w przygotowaniach materiałów i praktycznym wdrażaniu egzaminów testowych dla Przodowników Turystyki Pieszej.
Ze szczególnie dużym zaangażowaniem uczestniczyła w redagowaniu strony internetowej KTP ZG PTTK wykazując wiele inwencji w tworzeniu krajoznawczych działów "Miejsca ciekawe i mało znane" oraz "Recenzje map i przewodników".
Od kilku kadencji z powodzeniem pełniła funkcję Przewodniczącej Komisji Turystyki Pieszej Oddziału Stołecznego PTTK im. Aleksandra Janowskiego w Warszawie. Monika była inicjatorką i kierowniczką Złazów Przodowników Turystyki Pieszej Oddziału Stołecznego. Była jedną z wiodących postaci w Klubie Przodowników Turystyki Pieszej im. Anieli Michalskiej. Realizowała tam w formie cykli wycieczek swoje krajoznawcze zainteresowania i pasje między innymi takie jak zabytkowe drewniane budownictwo sakralne. Była oddaną działaczką Polskiego Towarzystwa Turystyczno Krajoznawczego, miała wiele planów, odeszła zbyt wcześnie. Będzie nam Jej brakowało.

Uroczystości pogrzebowe odbędą się we wtorek 15 maja 2012 r. o godz. 12.00 w kościele św. Anny w Wilanowie, po czym nastąpi odprowadzenie do grobu rodziców na cmentarzu w Wilanowie.
Powrót do poprzedniej strony
Powrót do strony główej KTP  ZG  PTTK E-mail, telefon, fax, adresy ....Napisz do nasPolskie Towarzystwo Turystyczno-Krajoznawcze - strona główna

Komisja Turystyki Pieszej Zarządu Głównego
Polskiego Towarzystwa Turystyczno-Krajoznawczego
© Wszelkie prawa zastrzeżone.