Młodzi na trasach 49 OWRP 2008

Młodzi na trasach Ogólnopolskich Wysokokwalifikowanych Rajdów Pieszych obecni byli zawsze. Od początków trwania tej imprezy młodzież stawiała się licznie na trasach rajdowych.
Podobnie było w tym roku. Na trasy 49 OWRP "Powiśle 2008" również ruszyła licznie młodzież. Jak tam było? czy tym razem byli zadowoleni? Niech na te pytania odpowiedzą sami.
Popatrzcie na migawki z tras rajdu. Zdjęcia wykonane zostały przez czterech autorów na każdej z tras OWRP w dniach od 6 do 18 lipca 2008 roku. Zdjęcia wykonywano w kolejnych dniach rajdu ludzi w czasie marszu na trasie, podczas zwiedzania obiektów krajoznawczych, na biwaku, w czasie przygotowywania posiłków, odpoczynku i przy wieczornych ogniskach.
Na fotografiach uwiecznieni są młodzi turyści piesi z różnych stron Polski. Przyjrzyjcie się im w różnych sytuacjach, przedstawione tu scenki rodzajowe oddają atmosferę tej corocznej długiej lipcowej wędrówki.
Poparzcie na te twarze, wielu z nich to wielokrotni uczestnicy tej imprezy. Część jest na OWRP po raz pierwszy jedni i drudzy za rok wyruszą znowu. Oni naprawdę dobrze się tam bawią. Po pokonaniu tras rajdowych wszyscy spotkali się w Bażantarni pod Elblągiem tam było podsumowanie imprezy i ostatnie pożegnalne ognisko.
Przy pożegnaniach po zakończeniu rajdu, gdy rozjeżdżali w rożne strony Polski się umawiali się do spotkania za rok na wiodących przez Jurę Krakowsko Częstochowską trasach 50 Jubileuszowego OWRP.

Pokazane tu zdjęcia wybrano z bogatej dokumentacji fotograficznej 49 Ogólnopolskiego Wysokokwalifikowanego Rajdu Pieszego wykonanej przez organizatorów tej imprezy Kolegów z Oddziału PTTK Ziemi Elbląskiej w Elblągu.

Wybór Zdjęć i opracowanie Włodzimierz Majdewicz
Powrót do poprzedniej strony
Powrót do strony główej KTP  ZG  PTTK E-mail, telefon, fax, adresy ....Napisz do nasPolskie Towarzystwo Turystyczno-Krajoznawcze - strona główna

Komisja Turystyki Pieszej Zarządu Głównego
Polskiego Towarzystwa Turystyczno-Krajoznawczego
© Wszelkie prawa zastrzeżone.