EGZAMIN NA 51 OGÓLNOPOLSKIM ZLOCIE
PRZODOWNIKÓW TURYSTYKI PIESZEJ W LUBLINIE

W trakcie 51 Ogólnopolskiego Zlotu Przodowników Turystyki Pieszej PTTK w Lublinie zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami odbył się kolejny egzamin dla osób ubiegających się o uzyskanie uprawnień Przodownika Turystyki Pieszej III- stopnia oraz dla tych postanowili rozszerzyć zakres posiadanych uprawnień.
W piątek 12 września 2008 pierwszego dnia Zlotu po oficjalnym otwarciu imprezy i obradach w zespołach tematycznych wieczorem o godz.19.15 rozpoczął się egzamin.
Egzamin przeprowadzono w systemie testowym. Do sprawdzianu przystąpiło 11 osób w wyniku egzaminu rozszerzono uprawnienia 7 osobom jedna osoba uzyskała uprawnienia III- stopnia na Warmię i Mazury.
Sumując doświadczenia wynikające z dotychczasowych egzaminów przeprowadzonych w systemie testowym organizatorzy rozważają możliwość przedłużenia czasu przeznaczonego na rozwiązywanie testów.


Elżbieta Nowak odpowiedzialna za szkolenie w KTP ZG PTTK rozpoczyna sprawdzian w głebi członek KTP ZG Henryk AntkowiakW niedzielny poranek 14 września 2008 roku w auli Wydziału Mechanicznego Politechniki Lubelskiej odbyło się uroczyste zakończenie 51 Ogólnopolskiego Zlotu Przodowników Turystyki Pieszej. W trakcie tego podsumowującego Zlot spotkania wręczono legitymacje tym, którzy pozytywnie zakończyli egzamin.


Wręczenie legitymacji nowemu przodownikowi - Mirosław Kubiak z Pleszewa

Zainteresowanych rozszerzeniem uprawnień zapraszamy do udziału w kolejnym egzaminie, który odbędzie się w listopadzie bieżącego roku w Warszawie. Szczegółowe informacje dotyczące niezbędnych formalności można uzyskać w czasie piątkowych dyżurów KTP ZG PTTK. W siedzibie ZG PTTK w Warszawie na ulicy Senatorskiej 11 w pokoju nr 29 w godzinach od 15.00 do 17.00 osobiście lub telefonicznie 022 - 8262255 wewnętrzny 120.
Niezależnie od tego specjalny komunikat dotyczący egzaminu pojawi się jak zwykle na stronie internetowej KTP ZG PTTK.

Powrót do poprzedniej strony
Powrót do strony główej KTP  ZG  PTTK E-mail, telefon, fax, adresy ....Napisz do nasPolskie Towarzystwo Turystyczno-Krajoznawcze - strona główna

Komisja Turystyki Pieszej Zarządu Głównego
Polskiego Towarzystwa Turystyczno-Krajoznawczego
© Wszelkie prawa zastrzeżone.