Lista aktywnych znakarzy



Warunkiem przedłużenia ważności uprawnień na kolejne dwa lata kalendarzowe jest nadesłanie w formie papierowej na adres Komisji Turystyki Pieszej ZG PTTK wypełnionego sprawozdania z działalności wraz z legitymacjš znakarza.
Sprawozdanie z działalności znakarza szlaków nizinnych .

Lp.Nazwisko i imięNr. leg.WojewództwoMiejscowośćData
ważności
Rok
uzyskania
Oddział
1ANDREARCZYK-ŻURAWSKI Piotr1253POMORSKIEREDA20232022Marynarki Wojennej w Gdyni
2AWDEJUK Paweł744PODLASKIEBIAŁYSTOK20222004Białystok Regionalny
3BALMOWSKI Radosław954KUJAWSKO-POMORSKIEJANIKOWO20222011Inowrocław
4BAŃBURA Sebastian1212MAZOWIECKIENOWY DWÓR MAZOWIECKI20222019Mazowsze
5BARYŁKA Janusz261KUJAWSKO-POMORSKIEBYDGOSZCZ20231993KIWSZ Bydgoszcz
6BEDNARSKA Magdalena875WARMIŃSKO-MAZURSKIEOLSZTYN20222007Olsztyn
7BERNY Maciej1102ŚLĄSKIEJAWORZNO20222016Jaworzno
8BETCHER Ryszard566POMORSKIEGDAŃSK20231999Gdańsk
9BICZYK Jacek1067MAZOWIECKIETOMASZÓW MAZOWIECKI20222015Mazowsze
10BIJAK Szymon1193MAZOWIECKIEWARSZAWA20222019Międzyuczelniany w Warszawie
11BOCZKOWSKI Lech957KUJAWSKO-POMORSKIEBYDGOSZCZ20232011KIWSZ Bydgoszcz
12BORKOWSKI Piotr1201PODKARPACKIEJASŁO20222019Jasło
13BRZEZIŃSKI Radosław798ZACHODNIOPOMORSKIEKOSZALIN20232005Koszalin
14CAŁKA Michał1190ŚLĄSKIEPORAJ20222019Miejski w Dąbrowie Górniczej
15CELIŃSKI Piotr840MAZOWIECKIEWARSZAWA20222006Stołeczny w Warszawie
16CESARZ Marcin1088PODKARPACKIERZESZÓW20232016Rzeszów
17CHMAY Michał1221PODLASKIEBIAŁYSTOK20222020Białystok Regionalny
18CHOMICKI Krzysztof630OPOLSKIEOPOLE20232001Opole
19CIERPISZ Danuta1065LUBUSKIEKROSNO ODRZAŃSKIE20232014Wojskowy w Krośnie Odrz.
20CYBULSKI Ireneusz1147ŁÓDZKIEŁOWICZ20222017Skierniewice
21CYGAN Agnieszka1225MAŁOPOLSKIETARNÓW20222020Krakowski im. Karola Wojtyły
22CZAJKOWSKA Izabela Maria1237PODLASKIEBIAŁYSTOK20222020Białystok Regionalny
23CZERWIŃSKI Marcin878WIELKOPOLSKIEPLESZEW20222007Pleszew
24DAWIDEK Danuta1202LUBELSKIELUBLIN20222019Lublin
25DAWIDEK Tadeusz1203LUBELSKIELUBLIN20222019Lublin
26DEPUTAT Andrzej1204LUBELSKIELUBLIN20222019Lublin
27DOMAGAŁA Marta1234ŚLĄSKIEZAWIERCIE20222020Zawiercie
28DROZDOWSKI Tomasz1254POMORSKIEWEJHEROWO20232022Gdańsk Regionalny
29DUDACZYK Anna804ŁÓDZKIEŁÓDŹ20222005Łódź-Polesie
30DZIEDZIC Stanisław1233ŚLĄSKIEZAWIERCIE20222020Zawiercie
31DZIÓBEK Michał1226ŚLĄSKIEKATOWICE20222020Katowicki Oddział Regionalny
32EBERTOWSKA Urszula1130POMORSKIEKOŚCIERZYNA20222017Kościerzyna
33EBERTOWSKI Stanisław1129POMORSKIEKOŚCIERZYNA20222017Gdańsk
34FIRLIK Andrzej815LUBUSKIEJASIEŃ20232005Żary
35FIRMOWSKA-MILEWSKA Mirosława578ŁÓDZKIEŁÓDŹ20222000Łódź-Polesie
36GAJOS Andrzej1100ŚLĄSKIEJAWORZNO20222016Jaworzno
37GAŁECKA Marzena1205LUBELSKIELUBLIN20222019Lublin
38GARECKI Piotr1040ŚWIĘTOKRZYSKIEKIELCE20232014Kielce
39GAWROŃSKA Ewa874WARMIŃSKO-MAZURSKIEOLSZTYN20222007Olsztyn
40GAWROŃSKI Stanisław268WARMIŃSKO-MAZURSKIEOLSZTYN20221993Olsztyn
41GAWRYCHOWSKA Joanna1243PODLASKIEBIAŁYSTOK20222020Białystok Regionalny
42GAWRYCHOWSKI Patryk1244PODLASKIEBIAŁYSTOK20222020Białystok Regionalny
43GAZDA Szymon1199MAZOWIECKIEMIŃSK MAZOWIECKI20222019Harcerski Oddział w Mińsku Maz.
44GĄSIOROWSKA Ewa262KUJAWSKO-POMORSKIEBYDGOSZCZ20231993KIWSZ Bydgoszcz
45GĄSIOROWSKI Paweł263KUJAWSKO-POMORSKIEBYDGOSZCZ20231993KIWSZ Bydgoszcz
46GONTKOWSKI Mirosław1046DOLNOŚLĄSKIEBIELAWA20222014Dzierżoniów
47GÓRA Krzysztof589ŁÓDZKIEŁÓDŹ20222000Łódź-Polesie
48GRYZIO Stanisław1206LUBELSKIELUBLIN20222019Lublin
49GWIZDEK Bogdan778POMORSKIEGDAŃSK20222005Marynarki Wojennej w Gdyni
50GWIZDEK Małgorzata779POMORSKIEGDAŃSK20222005Marynarki Wojennej w Gdyni
51HINZ Adam Piotr1091KUJAWSKO-POMORSKIEGRUDZIĄDZ20232016Grudziądz
52JANKOWSKA Wiesława1227ŚLĄSKIELGOTA MUROWANA20222020Zawiercie
53JARZĘBSKA Elżbieta1138ŁÓDZKIEŁÓDŹ20232017Łódź
54JAWORSKI Rafał Marcin1220PODLASKIEBIAŁYSTOK20222020Białystok Regionalny
55KACZMARCZYK Dorota1134POMORSKIEGDYNIA20222017Marynarki Wojennej w Gdyni
56KACZMARCZYK Jarosław1133POMORSKIEGDYNIA20222017Marynarki Wojennej w Gdyni
57KACZMARZEWSKA Ewa1207LUBELSKIELUBLIN20222019Lublin
58KAŁABUN Dominika1250WARMIŃSKO-MAZURSKIEELBLĄG20232021Elbląg
59KAŁABUN Urszula1251WARMIŃSKO-MAZURSKIEELBLĄG20232021Elbląg
60KANIA Włodzimierz355MAZOWIECKIEWARSZAWA20221995SOW Warszawa
61KAPITAN Mateusz1058LUBELSKIEOSTRÓW LUBELSKI20232014Lublin
62KAROLAK Jolanta1131POMORSKIEGDYNIA20222017Marynarki Wojennej w Gdyni
63KAROLCZAK Dariusz1071ŁÓDZKIESIERADZ20222015Sieradz
64KASPRZYK Krzysztof1062ŚWIĘTOKRZYSKIESTARACHOWICE20232015Starachowice
65KAWCZYŃSKI Sylweriusz1068ŁÓDZKIEŁÓDŹ20232015Łódź
66KĘSKA Mieczysław1153DOLNOŚLĄSKIELEGNICA20222017Legnica
67KISIELEW Kazimierz969WARMIŃSKO-MAZURSKIEOLSZTYN20232011Olsztyn
68KNOPIK Wacław1245ŚLĄSKIERUDA ŚLĄSKA20232020Ruda Śląska
69KOWALCZYK Paweł357MAZOWIECKIEPILAWA20231995Łucznik Radom
70KOWALSKI Andrzej1140ŁÓDZKIEŁÓDŹ20232017Łódź
71KUBIAK Anna895WIELKOPOLSKIEPLESZEW20222007Pleszew
72KUBIAK Mirosław894WIELKOPOLSKIEPLESZEW20222007Pleszew
73KUCZMARZ Łukasz1085PODKARPACKIETYCZYN20232016Rzeszów
74KUTA Damian1235ŚLĄSKIEZAWIERCIE20222020Zawiercie
75KUTA Joanna675ŚLĄSKIEZAWIERCIE20222003Zawiercie
76KUTA Sławomir724ŚLĄSKIEZAWIERCIE20222004Zawiercie
77KUZIA Seweryn1229ŚLĄSKIELGOTA MUROWANA20222020Zawiercie
78KUŻELEWSKA Elżbieta1218PODLASKIEBIAŁYSTOK20222020Białystok Regionalny
79KUŻELEWSKI Dariusz1219PODLASKIEBIAŁYSTOK20222020Białystok Regionalny
80LACKOWSKA Izabela1183MAZOWIECKIERADOM20232018Łucznik Radom
81LEONIAK Bartosz971ŁÓDZKIEŁÓDŹ20232011Łódź
82LEŚNIAK Andrzej1210ŚLĄSKIEZAWIERCIE20222019Miejski w Dąbrowie Górniczej
83LUBAWY Adam279KUJAWSKO-POMORSKIEJANOWIEC WLKP.20231993Żnin
84LUBISZEWSKI Marek1142KUJAWSKO-POMORSKIEBYDGOSZCZ20222017KIWSZ Bydgoszcz
85ŁĄCKI Andrzej436WIELKOPOLSKIEKONIN20231997Konin
86ŁEŃ Agnieszka1069ŁÓDZKIEŁÓDŹ20232015Łódź
87ŁEŚNIAK Małgorzata1232ŚLĄSKIEZAWIERCIE20222020Zawiercie
88ŁOJEWSKI Krzysztof1124POMORSKIEGDYNIA20222017Marynarki Wojennej w Gdyni
89MACHAŁA Jan1044ŚLĄSKIECIESZYN20232013Cieszyn
90MAJ Jarosław437WIELKOPOLSKIEOSTRÓW WLKP.20231997Ostrów Wlkp.
91MAJEWSKI Konrad914LUBUSKIENOWOGRÓD BOBRZAŃSKI20222008Zielona Góra
92MALINOWSKI Daniel1194DOLNOŚLĄSKIELEGNICA20222019Legnica
93MAŁASZKIEWICZ_KOWALSKA Karollina1141ŁÓDZKIEŁÓDŹ20232017Łódź
94MARCINIAK Miłosz1150KUJAWSKO-POMORSKIELUBRANIEC20222017Włocławek
95MARUSZAK Marcin1072ŚWIĘTOKRZYSKIESTARACHOWICE20232015Międzyszkolny Starachowice
96MATUSZCZYK Piotr1175ŚLĄSKIECZYŻOWICE20222018Radlin
97MAZUR Grażyna42ŚLĄSKIEZAWIERCIE20221989Zawiercie
98MAZUR Jerzy43ŚLĄSKIEZAWIERCIE20221989Zawiercie
99MAZUR-BOJANEK Małgorzata941ŚLĄSKIEPORĘBA20222010Zawiercie
100MICHAŁOWSKA Maria942ŚLĄSKIEZAWIERCIE20222010Zawiercie
101MIKOŁAJCZYK Przemysław368LUBUSKIEKARNIN20221995Międzyrzecz
102MODZELEWSKI Kajetan1217MAZOWIECKIEWARSZAWA20222020Mazowsze
103MODZELEWSKI Rafał943MAZOWIECKIEWARSZAWA20222010Mazowsze
104MOKIEJEWSKI Tadeusz727LUBELSKIELUBLIN20222004Lublin
105MURACH Damian1192MAZOWIECKIEDĘBE WIELKIE20222019Harcerski Oddział w Mińsku Maz.
106NAZARUK Daniel920POMORSKIEGDAŃSK20232009Gdańsk
107NIEWCZAS Agata1083ŚWIĘTOKRZYSKIEWĄCHOCK20232015Międzyszkolny Starachowice
108NIKODEMCZUK Ewa1132POMORSKIEGDYNIA20222017Marynarki Wojennej w Gdyni
109NOWAK Katarzyna1231ŚLĄSKIEPORĘBA20222020Zawiercie
110OCHNIO Zbigniew728MAZOWIECKIEGARWOLIN20232004Łucznik Radom
111OPOZDA Sebastian1096ŚWIĘTOKRZYSKIESTARACHOWICE20232016Międzyszkolny Starachowice
112ORGAN Michał1086PODKARPACKIERZESZÓW20232016Rzeszów
113OSKARBSKI Grzegorz367POMORSKIEGDAŃSK20231995Gdańsk
114PAWLIK Tadeusz1188ŚLĄSKIEDĄBROWA GÓRNICZA20222019Miejski w Dąbrowie Górniczej
115PERKOWSKA Wioletta1239PODLASKIEBIAŁYSTOK20222020Białystok Regionalny
116PIECHOTA Andrzej1246POMORSKIEGDAŃSK20232021Gdańsk Regionalny
117PIELICH Jacek1215DOLNOŚLĄSKIEWAŁBRZYCH20232019Wałbrzych
118PIERWIENIS Katarzyna1240PODLASKIEBIAŁYSTOK20222020Białystok Regionalny
119PIOTROWICZ Zuzanna1247POMORSKIEGDAŃSK20232021Gdańsk Regionalny
120PODSIADLIK Robert915MAZOWIECKIEKARCZEW20222008Mazowsze
121POKRYWKA Edward1211MAZOWIECKIECELESTYNÓW20232019Łucznik Radom
122PRZEPIÓRA Anna1236ŚLĄSKIEPORAJ20222021Poraj
123PRZEWŁOKA Szymon992ŚWIĘTOKRZYSKIESKARŻYSKO KAMIENNA20232011Starachowice
124PUCEK Krzysztof500MAŁOPOLSKIEKRAKÓW20221997Krakowski
125RACZYŃSKI Kazimierz887ZACHODNIOPOMORSKIEKOSZALIN20222007Koszalin
126RANOSZEK Włodzimierz541DOLNOŚLĄSKIESUŁÓW20231998Wrocław
127ROGIŃSKI Bartosz1214MAZOWIECKIENOWY DWÓR MAZOWIECKI20222019Mazowsze
128ROSÓŁ Kazimierz615DOLNOŚLĄSKIELEGNICA20222001Legnica
129RUDZKA Marta1189ŚLĄSKIEPORAJ20222019Miejski w Dąbrowie Górniczej
130RYDZ Zdzisław317LUBELSKIELUBLIN20231994Lublin
131SAWICKA Joanna1196MAZOWIECKIEMROZY20222019Harcerski Oddział w Mińsku Maz.
132SEIDEL Ryszard266KUJAWSKO-POMORSKIEBYDGOSZCZ20231993KIWSZ Bydgoszcz
133SĘDOR Tomasz1101ŚLĄSKIEJAWORZNO20222016Jaworzno
134SIENKIEWICZ Sławomir471PODLASKIEBIAŁYSTOK20231997Białystok Regionalny
135SKONECKI Tomasz1230ŚLĄSKIEBRZEZINY20222020Zawiercie
136SOBIERAJ Izabela1249POMORSKIEGDAŃSK20232021Gdańsk
137SOBIERAJ Paweł1248POMORSKIEGDAŃSK20232021Gdańsk
138SOSIŃSKI Sebastian1213MAZOWIECKIENOWY DWÓR MAZOWIECKI20222019Mazowsze
139STASZAK Aleksandra Maria1222PODLASKIEBIAŁYSTOK20222020Białystok Regionalny
140STEC Andrzej1110MAŁOPOLSKIEKRAKÓW20221997Krakowski
141SURMA Michał576ŚWIĘTOKRZYSKIESTARACHOWICE20232020Międzyszkolny Starachowice
142SUTKOWSKI Zbigniew1121POMORSKIEREDA20222017Marynarki Wojennej w Gdyni
143SYLKA-NAZARUK Joanna1122POMORSKIEGDAŃSK20232017Gdańsk
144SZCZEPANIAK Zbigniew890ZACHODNIOPOMORSKIEKOSZALIN20222007Koszalin
145SZEPIEL Adam Stefan 472PODLASKIEBIAŁYSTOK20231997O.R. Białystok
146SZEPIEL Krzysztof Kamil473PODLASKIEBIAŁYSTOK20231997O.R. Białystok
147SZRAMOWIAT Grzegorz1208LUBELSKIELUBLIN20222019Lublin
148SZUPRYCZYŃSKI Wojciech1255POMORSKIESUBKOWY20232022Gdańsk Regionalny
149SZWACIŃSKI Władysław1228ŚLĄSKIEZAWIERCIE20222020Zawiercie
150SZYDŁO Mariola1156LUBUSKIEZIELONA GÓRA20222017Zielona Góra
151SZYMAŃSKA Agnieszka1224PODLASKIEBIAŁYSTOK20222020Białystok Regionalny
152ŚCIGACZ Antoni956KUJAWSKO-POMORSKIEINOWROCŁAW20232011Inowrocław
153ŚLIWIŃSKI Paweł1151KUJAWSKO-POMORSKIEDOBRZYŃ NAD WISŁĄ20222017Włocławek
154TAŁUĆ Marta1223PODLASKIENOWODWORCE20222020Białystok Regionalny
155TARASEWICZ Andrzej1238PODLASKIEBIAŁYSTOK20222020Białystok Regionalny
156TYNKIEWICZ-HINZ Anna1092KUJAWSKO-POMORSKIEGRUDZIĄDZ20232016Grudziądz
157UGOLIK Maciej1241PODLASKIEBIAŁYSTOK20222020Białystok Regionalny
158WALENTYNOWICZ Iza1242PODLASKIEBIAŁYSTOK20222020Białystok Regionalny
159WAROWNY Dominik1051LUBELSKIELUBLIN20232014Lublin
160WAROWNY Leszek310LUBELSKIELUBLIN20221994Lublin
161WESOŁOWSKI Jarosław27ŚLĄSKIEZAWIERCIE20221989Zawiercie
162WĘGRZYCKI Michał849WARMIŃSKO-MAZURSKIEOLSZTYN20232006Olsztyn
163WIELEMBOREK-SZKUP Katarzyna1144ŁÓDZKIEDOMANIEWICE20222017Skierniewice
164WILK Ryszard848MAZOWIECKIEWARSZAWA20232006Międzyuczelniany w Warszawie
165WOJTECKI Łukasz1143KUJAWSKO-POMORSKIESOLEC KUJAWSKI20222017KIWSZ Bydgoszcz
166ZABOROWSKI Jan1128POMORSKIEKOŚCIERZYNA20232017Kościerzyna
167ZAWADZIŃSKA Elżbieta1127POMORSKIEKOŚCIERZYNA20222017Kościerzyna
168ZDENICKI Jacek1054LUBELSKIETERPENTYNA20232014Lublin
169ZWOLAK Marta1094WARMIŃSKO-MAZURSKIEOLSZTYN20232016Olsztyn
170ŻOCHOWSKI Mieczysław950MAZOWIECKIEWARSZAWA20222010Mazowsze
171ŻURAWSKA-ANDREARCZYK Monika1252POMORSKIEREDA20232022Marynarki Wojennej w Gdyni